צרו קשר
ּ

עיצוב בית כפרי 

אין אזור בארצנו הקטנה והקסומה מתאים יותר כאשר מדובר על עיצוב בית כפרי בעמק או על צלע ההר. השילוב המושלם של טבע עם אלמנטים כפריים הוא מגמה הולכת וגוברת בקרב זוגות ומשפחות אשר רוצים להתנתק מהמטרופוליטניים הגדולים ולפחות כאשר הם מגיעים הביתה לאחר עוד יום עבודה מפרך יוכלו לחיות את החלום של לחיות בתוך ציור פסטורלי. בבואנו לעצב בסגנון כפרי ישנם שני סגנונות אליהם נתייחס ומהם נבחר את הקו העיצובי שלנו. הקו הקלאסי והקו המודרני.

סגנונות עיצוב בית כפרי

ישנם טרנדים ואופנות חולפות רבים בעולם האדריכלות ועיצוב הפנים. חלקם נעלמים באותה מהירות בה עלו לכותרות. אולם, ישנם שני סגנונות עיצוב אשר לעולם יהיו רלוונטיים, בפרט כאשר אנו מדברים על עיצוב בית כפרי – הקלאסי והמודרני:

  • הקלאסי: העיצוב הקלאסי בזמנים עברו היה מבוסס בעיקרו על פרקטיות ופונקציונאליות. והתאפיין בעיקר באלמנטים כפריים דקורטיביים כגון ריהוט כבד מחומרים בעיבוד גס, צבעי עץ כהים וחמים, דלת כניסה רחבה ודלתות דו כיווניות, מבנה חדרים המאפיין סגנון כפרי וחומרי גלם התואמים את התקופה אליה השתייך. עיצוב זה יהיה המאופק והביתי יותר מבין שני הסגנונות.
  • המודרני: העיצוב הכפרי המודרני יתאפיין בעיקר בריהוט הכבד בחללים גדולים עם קירות עבים ולצדם אלמנטים כמו בדי טקסטיל ייעודיים, פרזולים המשולבים עם אלמנטים בחיתוכי עץ גסים ואפילו אח בוערת אשר אופיינית כל כך לריהוט מסוג זה. לרוב הריהוט יהיה עשוי עץ מלא עם שילוב של פרזולי מתכות כבדות. כמו כן, לצד הקלאסיות אנו נשלב חפצי וינטג' עם אלמנטים מודרניים כגון מדפים תעשייתיים גדולים, פינת אוכל מאסיבית ועם זאת כלי מטבח ומוצרים אלקטרוניים מודרניים.

עיצוב בית כפרי – חלום בר השגה

שלום לכם, שמי הוא עדי חרוש ובסטודיו שלי תוכלו לבחור בעיצוב בית כפרי מודרני וכמו כן קלאסי. הסטודיו שלי מספק מכלול אדריכלי שלם, מהתכנון ועד עיצוב הפרטים הקטנים, תוך הקשבה ללקוח ועבודה משותפת עמו. שילוב של מקצוענות, מקוריות, חדשנות, טכנולוגיה, פרקטיות והתאמה אישית לרצונות, החלומות, הצרכים והאילוצים של הלקוח. צרו עמי קשר ואשמח ללוות גם אתכם בדרך להגשמת החלום הכפרי שלכם.

עיצוב בית כפרי מודרני - עדי חרוש

עיצוב בית כפרי מודרני

עיצוב בית כפרי מודרני מהווה את השילוב המושלם שבין אווירה חמימה וביתית לבין עיצוב חדשני שעונה על כל צורך שלכם. את השילוב שבין סגנונות העיצוב השונים הללו תוכל ליצור בעבורכם עדי חרוש, אדריכלית ומעצבת פנים מנוסה ומקצועית. חשוב לציין כי במידה ואתם מעוניינים בעיצוב זה, מוטב יהיה להשאיר את משימה זו למקצוענים שבתחום. שהרי יצירת האיזון הנכון בין הסגנונות השונים הינה מורכבת, אך בידיים מקצועיות תוכל לספק מענה מרשים לכל צורך עיצובי ופונקציונלי שלכם.

הייחודיות של עיצוב בית כפרי מודרני

עיצוב בית כפרי מודרני יהיה זה אשר ייצור את האווירה המושלמת עליה חלמתם מזה זמן כה רב. השילוב שבין הכפרי למודרני יאפשר לכל דיירי ובאי הבית ליהנות מסביבת מגורים ייחודית אשר עונה על כל דרישה, הן עיצובית והן פונקציונלית.

יש מי שאינו מתחבר למראה הקריר של עיצוב מודרני אך עדיין מעוניין במראה המלוטש, ואלו יהיו האנשים שיתחברו לתוספת הייחודית שיכול להעניק השילוב של עיצוב כפרי. הגוונים החמימים והשילוב של חומרים מגוונים כמו עץ, יהיו אלו אשר ייצרו מראה בייתי ונינוח שיכלול גם את כל הפינוקים האהובים על כל אדם.

עיצוב פנים בהתאמה אישית

סטודיו אדריכלות ועיצוב פנים בצפון של עדי חרוש ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל דרך על מנת להעניק לביתכם את העיצוב הייחודי שתואם להעדפות ולצרכים שלכם. כך למעשה תוכלו גם אתם ליהנות ממענה מדויק לכל צורך אשר ייצור אווירה נקיה, חמימה ומזמינה. צרו קשר עם הסטודיו ונשמח לענות על כל שאלה ולהתאים בעבורכם את המענה העיצובי אותו אתם מחפשים.

למעלה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ּ