צרו קשר
ּ

עיצוב בתים פרטיים 

עיצוב בתים פרטיים הינו תפקיד עם שליחות ואחריות רבה על כתפי מעצב או מעצבת הפנים. זוגות צעירים רבים חולמים על הרגע בו הם יוכלו להרשות לעצמם להקים בית בישראל, על אחת כמה וכמה בית פרטי. אחרי שנים של עבודה קשה, חסכון של שקל בשקל ובמקרים מסוימים גם עם קצת עזרה מהמשפחה בחירת מעצב שיוכל לקחת את החלום הזה ולתרגם אותו למציאות בה הזוג הצעיר יוכל לקרוא לארבע הקירות שהוא פנטז עליהם – הבית שלו. אז איך נדע במי לבחור? ישנם כמה כללים בסיסיים אשר יעזרו לנו לקבל החלטה מושכלת יותר בבחירת האדריכל ומעצב הפנים.

עיצוב בתים פרטיים – כך תבחרו נכון

ובכן, אדריכלים מומלצים בצפון נוכל למצוא בשפע כאשר נקליד את מילות החיפוש הנכונות בגוגל. אולם, האם האדריכלים מומלצים או שמא המעצב הגרפי אשר עיצב את אתר האינטרנט שלהם? לעתים קרובות אנו נתקלים בדיסוננס בו המשפט "דברים שרואים מכאן לא רואים משם" תופס משנה תוקף והפערים בין עבודות עיצוב בתים פרטיים המוצגות באתר (אשר לרוב נערכו על ידי פוטושופ) לבין התוצאות בשטח הם עצומים. לפניכם שלושת עצות הזהב בבואכם לבחור את בעל המקצוע הנכון:

  • אין כמו פה לאוזן: עם כל הכבוד והערכה הרבה שיש לרשת, הפרסום הכי אמין, אשר לאורך שנים עבד, עובד וימשיך לעבוד הוא הביקורת או ההמלצה אשר תקבלו מאדם קרוב אשר ירצה בטובתכם.
  • שיתוף הפעולה: אדריכל או מעצב גדולים ומוכשרים ככל שיהיו לעולם לא יוכלו לכפות את החזון שלהם על מזמין העבודה. וודאו שבזמן השיחה הראשונה שלכם עם נותן השירות הוא קשוב לכם, מייעץ ולא מכתיב ויתרה מכך, לוקח את החלום שלכם ובשיתוף פעולה מלא אתכם גורם לו להשתדרג ולהתגשם.
  • וותק, מוניטין וניסיון: בהחלטה כל כך חשובה אין להקל ראש ובטוח שלא להמר. וודאו שלמעצב יש ניסיון רלוונטי של מספר שנים בתחום הבתים הפרטיים ולא רק בעיצוב דירות או מטבחים.

עיצוב בתים פרטיים – לתת לחלום שלכם טאצ' של מעצב

לפני שמונה שנים התחלתי את המסע המופלא שלי בעולם המדהים של עיצוב בתים פרטיים עם הקפדה על פונקציונליות בשילוב יופי. הדלק אשר מניע אותי אלו התוצאות הטובות אליהן מגיעים הלקוחות הרבים אותם ליוויתי לאורך השנים. אני מאמינה בשיתוף פעולה מלא וליווי צמוד של כל לקוח ולקוח ומקפידה להתאים את הקו לפי חזונם. אתם וזמנים ליצור עמי קשר וביחד נתקדם עוד צעד אל הנחלה שתיקרא בעתיד הקרוב בית חלומותיכם.

 

עיצוב פנים לבית פרטי הוא תחום הקיים מימים ימימה. משחר האנושות בני האדם עיצבו את סביבת מחייתם על מנת שיהיה להם נוח בתוך המבצר האינטימי שלהם ולא פחות חשוב, גם שיראה טוב. בכל הנוגע ליופי אנו יכולים ללמוד מהשליטים הקדומים ועד ימינו אנו אשר בנו ובונים לעצמם מבנים מפוארים ומורכבים כסמל סטטוס, יוקרה ויוקרתיות המעלים את ערכם בעיני הנתינים שלהם ובקרב שליטים אחרים. בתחילת המאה השמונה עשרה התחולל שינוי גדול בקרב התפיסה של אנשים של סביבת חייהם הביתית, דבר אשר סימן את ראשית תחומי של האדריכלות ועיצוב הפנים גם לאדם הפשוט מן הישוב. לאורך השנים שני התחומים התפתחו ובתחילת המאה ה-20 כבר התפצלו מכיוון שנולדו אסכולות חדשות, סגנונות שונים והתמקצעות בתחומים ספציפיים. אך יחד עם זאת, רבים האדריכלים אשר הם גם מעצבי פנים.

עיצוב פנים לבית פרטי – כדאי לדעת

עיצוב פנים לבית פרטי או לדירה אמון על תכנון, מקסום ושינוי החללים הפנימיים שלהם. במקביל לכך שהיופי, האסתטיקה והאווירה אשר משרה העיצוב, הפונקציונאליות אינה פחות חשובה ממנו. האדריכל השוויצרי המפורסם  – לה קור צוטט אומר "בית הוא מכונת רהיטים" ואכן, מאז המהפכה התעשייתית השינוי בתפיסתם של האנשים לגבי ראייתם את הסביבה בה הם חיים ולסגל אותה לצורכיהם ונוחותם בעזרת חשיבה מעמיקה יותר ושכלול חומרי הגלם איתם הם מעצבים, המיקומים של הריהוט בבית וחשיבה על כל מרכיבי הבית בכלליות. כמובן שלא כולם מוכשרים דיו או בעלי ניסיון ופה נכנס תפקידו של מעצב הפנים. תפקיד המעצב הוא להבין את רצון לקוחותיו, לראות בדמיונו את חזונם ובהתאם לעצב להם את החללים אשר יספקו את צורכיהם הנפשיים כמו גם את הפיזיים.

 

עיצוב פנים לבית – לחיות, לנשום ולחלום עיצוב

עיצוב פנים לבית הוא תחום דינאמי אשר ממשיך כל הזמן להמציא את עצמו מחדש ולשלב בין סגנונות קלאסיים למודרניים. כבר כמה שנים שאני מלווה את הלקוחות שלי צעד אחר צעד בקשב רב את הלקוחות שלי משלב החלום שלהם ועד שלב העיצוב המוגמר בקשב רב גם אליהם וגם אל הטרנדים העולמיים בתחום. צרו עמי קשר ובואו נצא אל מסע של צבעים, חומרים ואיכות.

 

למעלה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ּ