צרו קשר
ּ

עיצוב בתים פרטיים 

עיצוב בתים פרטיים הינו תפקיד עם שליחות ואחריות רבה על כתפי מעצב או מעצבת הפנים. זוגות צעירים רבים חולמים על הרגע בו הם יוכלו להרשות לעצמם להקים בית בישראל, על אחת כמה וכמה בית פרטי. אחרי שנים של עבודה קשה, חסכון של שקל בשקל ובמקרים מסוימים גם עם קצת עזרה מהמשפחה בחירת מעצב שיוכל לקחת את החלום הזה ולתרגם אותו למציאות בה הזוג הצעיר יוכל לקרוא לארבע הקירות שהוא פנטז עליהם – הבית שלו. אז איך נדע במי לבחור? ישנם כמה כללים בסיסיים אשר יעזרו לנו לקבל החלטה מושכלת יותר בבחירת האדריכל ומעצב הפנים.

עיצוב בתים פרטיים – כך תבחרו נכון

ובכן, אדריכלים מומלצים בצפון נוכל למצוא בשפע כאשר נקליד את מילות החיפוש הנכונות בגוגל. אולם, האם האדריכלים מומלצים או שמא המעצב הגרפי אשר עיצב את אתר האינטרנט שלהם? לעתים קרובות אנו נתקלים בדיסוננס בו המשפט "דברים שרואים מכאן לא רואים משם" תופס משנה תוקף והפערים בין עבודות עיצוב בתים פרטיים המוצגות באתר (אשר לרוב נערכו על ידי פוטושופ) לבין התוצאות בשטח הם עצומים. לפניכם שלושת עצות הזהב בבואכם לבחור את בעל המקצוע הנכון:

  • אין כמו פה לאוזן: עם כל הכבוד והערכה הרבה שיש לרשת, הפרסום הכי אמין, אשר לאורך שנים עבד, עובד וימשיך לעבוד הוא הביקורת או ההמלצה אשר תקבלו מאדם קרוב אשר ירצה בטובתכם.
  • שיתוף הפעולה: אדריכל או מעצב גדולים ומוכשרים ככל שיהיו לעולם לא יוכלו לכפות את החזון שלהם על מזמין העבודה. וודאו שבזמן השיחה הראשונה שלכם עם נותן השירות הוא קשוב לכם, מייעץ ולא מכתיב ויתרה מכך, לוקח את החלום שלכם ובשיתוף פעולה מלא אתכם גורם לו להשתדרג ולהתגשם.
  • וותק, מוניטין וניסיון: בהחלטה כל כך חשובה אין להקל ראש ובטוח שלא להמר. וודאו שלמעצב יש ניסיון רלוונטי של מספר שנים בתחום הבתים הפרטיים ולא רק בעיצוב דירות או מטבחים.

עיצוב בתים פרטיים – לתת לחלום שלכם טאצ' של מעצב

לפני שמונה שנים התחלתי את המסע המופלא שלי בעולם המדהים של עיצוב בתים פרטיים עם הקפדה על פונקציונליות בשילוב יופי. הדלק אשר מניע אותי אלו התוצאות הטובות אליהן מגיעים הלקוחות הרבים אותם ליוויתי לאורך השנים. אני מאמינה בשיתוף פעולה מלא וליווי צמוד של כל לקוח ולקוח ומקפידה להתאים את הקו לפי חזונם. אתם וזמנים ליצור עמי קשר וביחד נתקדם עוד צעד אל הנחלה שתיקרא בעתיד הקרוב בית חלומותיכם.

עיצוב פנים לבית - לחיות, לנשום ולחלום עיצוב

עיצוב פנים לבית

עיצוב פנים לבית פרטי הוא תחום הקיים מימים ימימה. משחר האנושות בני האדם עיצבו את סביבת מחייתם על מנת שיהיה להם נוח בתוך המבצר האינטימי שלהם ולא פחות חשוב, גם שיראה טוב. בכל הנוגע ליופי אנו יכולים ללמוד מהשליטים הקדומים ועד ימינו אנו אשר בנו ובונים לעצמם מבנים מפוארים ומורכבים כסמל סטטוס, יוקרה ויוקרתיות המעלים את ערכם בעיני הנתינים שלהם ובקרב שליטים אחרים. בתחילת המאה השמונה עשרה התחולל שינוי גדול בקרב התפיסה של אנשים של סביבת חייהם הביתית, דבר אשר סימן את ראשית תחומי של האדריכלות ועיצוב הפנים גם לאדם הפשוט מן הישוב. לאורך השנים שני התחומים התפתחו ובתחילת המאה ה-20 כבר התפצלו מכיוון שנולדו אסכולות חדשות, סגנונות שונים והתמקצעות בתחומים ספציפיים. אך יחד עם זאת, רבים האדריכלים אשר הם גם מעצבי פנים.

עיצוב פנים לבית פרטי – כדאי לדעת

עיצוב פנים לבית פרטי או לדירה אמון על תכנון, מקסום ושינוי החללים הפנימיים שלהם. במקביל לכך שהיופי, האסתטיקה והאווירה אשר משרה העיצוב, הפונקציונאליות אינה פחות חשובה ממנו. האדריכל השוויצרי המפורסם  – לה קור צוטט אומר "בית הוא מכונת רהיטים" ואכן, מאז המהפכה התעשייתית השינוי בתפיסתם של האנשים לגבי ראייתם את הסביבה בה הם חיים ולסגל אותה לצורכיהם ונוחותם בעזרת חשיבה מעמיקה יותר ושכלול חומרי הגלם איתם הם מעצבים, המיקומים של הריהוט בבית וחשיבה על כל מרכיבי הבית בכלליות. כמובן שלא כולם מוכשרים דיו או בעלי ניסיון ופה נכנס תפקידו של מעצב הפנים. תפקיד המעצב הוא להבין את רצון לקוחותיו, לראות בדמיונו את חזונם ובהתאם לעצב להם את החללים אשר יספקו את צורכיהם הנפשיים כמו גם את הפיזיים.

 

עיצוב פנים לבית – לחיות, לנשום ולחלום עיצוב

עיצוב פנים לבית הוא תחום דינאמי אשר ממשיך כל הזמן להמציא את עצמו מחדש ולשלב בין סגנונות קלאסיים למודרניים. כבר כמה שנים שאני מלווה את הלקוחות שלי צעד אחר צעד בקשב רב את הלקוחות שלי משלב החלום שלהם ועד שלב העיצוב המוגמר בקשב רב גם אליהם וגם אל הטרנדים העולמיים בתחום. צרו עמי קשר ובואו נצא אל מסע של צבעים, חומרים ואיכות.

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני

הסטודיו של עדי חרוש, אדריכלית ומעצבת פנים מנוסה, מעניק את שירותיו גם בתחום עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני. שירותינו כוללים את מציאת המענה המתאים אשר עונה באופן מדויק על כל צורך, בין אם עיצובי או פונקציונלי. כך שבמידה וגם אתם חולמים על בית מרשים בעיצוב מודרני, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם הסטודיו כבר היום ולהפוך חלום ישן למציאות מרשימה.

מה מאפיין עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני?

אנשים רבים מוצאים את עצמם נפעמים מן העיצוב המודרני והיתרונות שהוא מציג. סיבה זו למעשה מסבירה את העובדה כי סגנון זה של עיצוב פנים הופך להיות פופולרי ואהוד יותר עם כל שנה שחולפת. עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני מתמקד בראש ובראשונה ביצירת סביבת מגורים מדויקת שעונה על צרכים שונים בצורה יעילה ושאינה סובלת מעומס וויזואלי וריבוי של פריטים שונים.

הקווים הנקיים מאפיינים כל כך את העיצוב המודרני, הם אלו אשר משלימים את המראה המרשים שעיצוב זה מנסה ליצור. כך שלרוב בבתים אשר מעוצבים בסגנון מודרני לא נראה עיטורים שונים או תוספות עיצוביות שאין להן תפקיד פרקטי בחייכם. נקודה חשובה נוספת תתמקד בשילוב ייחודי של צבעים, זאת לרוב בגוונים לבן-קרם, או בשילוב של צבעים מנוגדים כמו לבן-שחור אשר לעיתים משולב עם אדום דומיננטי.

אתגר עיצובי עם תוצאות מרשימות

התאמתו של עיצוב מודרני לצרכים הינה משימה לא פשוטה, אך כזו אשר תוכל בסופו של יום לאפשר לכם לזכות בבית מעוצב בצורה מדויקת שמעניקה מענה מדויק ומרשים לכל צורך שלכם.

עיצוב פנים לבית מודרני מדויק שעונה על כל צורך

עיצוב פנים לבית מודרני

במידה וגם אתם מתעניינים ביצירת עיצוב פנים לבית מודרני, הרי שפנייה אל עדי חרוש, אדריכלית ומעצבת פנים מנוסה, תהיה הדבר הנכון לעשות. עדי תשמח לעמוד לרשותכם ותעשה את כל האפשרי על מנת שלהפוך את החלום שלכם למציאות מעוצבת ומדויקת לה תקראו בית.

עיצוב פנים לבית מודרני – הכירו את העקרונות

עקרונותיו של עיצוב פנים לבית מודרני יהיה זה אשר יתבסס על מספר נקודות חשובות, הן למעשה אלו שיעניקו את המראה המבוקש לבית ויהפכו את השימוש בחדרים השונים לנוח ויעיל בהרבה.

  • קו עיצובי נקי – עיצוב מודרני דוגל בהימנעות מהעמסה יתרה של פריטים רבים מידי. העיצוב דוגל במרחב פתוח ונקי אשר יוצר אווירה מאווררת ומרווחת. על כן חשוב יהיה להתמקד בבחירה של פריטים איכותיים ושמישים, זאת על מנת שלא להעמיס על העיצוב בחללים השונים בבית.
  • צבעים – עיצוב מודרני לבית מתמקד בשימוש בצבעים ניטרליים בעיקר (גווני לבן וקרם) או מנגד צבעים מנוגדים, כמו שחור-לבן.
  • עיצוב תאורה מדויק – העיצוב המודרני שם דגש גם על עיצב התאורה בכל רחבי הבית. כאן מושם דגש על השילוב של התאורה הטבעית לצד התאורה המלאכותית, זאת על מנת ליצור אזור מואר אשר עושה שימוש באמצעי תאורה חדשניים וחסכוניים.

עיצוב פנים מדויק שעונה על כל צורך

חשוב לזכור כי מטרתו של חידוש עיצוב הפנים של ביתכם נועד לספק לכל אדם את המענה המדויק בעבור צרכיו והעדפותיו העיצוביות. עדי חרוש תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל דרך אפשרית על מנת ליצור את עיצוב הפנים אשר יענה על כל צורך שלכם, בין אם מדובר על יצירת אווירה מיוחדת בבית ובין אם מדובר על עיצוב מחדש של מטבח קטן.

למעלה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ּ