צרו קשר
ּ

עיצוב דירת קבלן 

בשעה טובה, עבדתם בלי הפסקה, חסכתם שקל בשקל וכעת הגעתם אל הנחלה. עיצוב דירת קבלן הוא בעצם הדובדבן שבקצפת בסיום התהליך המרגש של הדירה החדשה שלכם.והכרחית ברוב המקרים שבדר"כ מקבלים את המינימום ולא לפי טעמכם האישי.  עכשיו זה הזמן להתאים באופן מושלם את חלל הדירה אל הצרכים היומיומיים שלכם וכמובן למראה אותו תרצו לשוות לדירה. לאור העובדה שהדירה שרכשתם הינה דירת קבלן וככל הנראה כל הדירות, אם לא כולן בבניין המגורים יגיעו עם אותו העיצוב וזה יהיה תפקידכם וכמובן תפקידו של מעצב הפנים להפיח בה רוח חיים רעננה בהתאם לחזון ולסטנדרטים שהצבתם לעצמכם מבחינת תקציב, זמן עבודה וטעם אישי. מרכיבים רבים כלולים בתכנון העיצוב והתכנון של הדירה יכול להיות משימה לא פשוטה כלל בה יש לקחת בחשבון את כל הפרטים, מהקטן ביותר ועד לגדול שבהם כגון: הקונספט, בחירת התאורה, הצבעים, חומרי הגלם וכמובן הטעם שלכם. על כן בשביל זה ישנם אדריכלים ומעצבי פנים שידאגו להתאים את עצמם ואת עיצוב החללים בהתאם לצורכיכם.

עיצוב דירת קבלן – לדעת במי לבחור

לאור ההתפתחות התעשייתית, הקדמה והטכנולוגיה, הן בעולם האדריכלות והן בעיצוב הפנים כל הזמן ישנן מגמות אופנתיות משתנות, סגנונות ותתי סגנונות ובהתאם גם יותר ויותר אנשי מקצוע אשר בוחרים להתמחות בסגנון מסוים ולהקדיש לו את עיקר הלמידה. אי לכך, ניתן למצוא היום בעלם העיצוב אינספור מעצבים ואדריכלים והבחירה עם מי לעבוד תהיה קשה ואף מבלבלת. אז הנה לכם שלוש עצות מועילות איך לעשות זאת נכון:

  • תיאום ציפיות: תיאום הציפיות צריך להתחיל בין בני הזוג או המשפחה אשר נכנסת לדירה החדשה. עליכם להבין מה כל צד שואף לראות בסיום התהליך, להגיע להבנות ולחלום משותף ולא פחות חשוב מכך – לבחור מעצב שיבין את חזונכם וישדרג אותו.
  • מר גוגל וגברת פייסבוק: בעידן בו כל המידע בעולם נמצא במרחק לחיצת כפתור בקלות תוכלו לקרוא ביקורות, לבקש ולקבל עצות, להשוות מחירים והכי חשוב, לראות תיקי עבודות של מעצבים שונים.
  • לחשוב קדימה: הן במידה ואתם זוג צעיר ללא ילדים (עדיין) או בוגרים יותר עם ילדים העתידים בקרוב לפרוס כנף ולעזוב את הקן, רצוי שתכנון העיצוב של הדירה שלכם יהיה לטווח הארוך ובהתאם לצורכי המשפחה.

עיצוב דירת קבלן – לצעוד ביחד אל החלום

שמי הוא עדי חרוש ומזה כמה שנים שאני מלווה את אלו אשר רוצים להגשים את התמונה שכבר שנים יש להם בראש ולהפוך אותה למציאות, בין אם זה עיצוב דירת קבלן או בית פרטי אני קשובה לצורכי לקוחותיי ועוזרת להם להגשים את חלומם. אני מאמינה גדולה בכך שאין עיצוב אחד הדומה למשנהו בדיוק כשם שכל בני האדם שונים זה מזה. פנו אלי ואשמח לעצב אתכם את העתיד המושלם שלכם.

למעלה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ּ