צרו קשר
ּ

עיצוב מטבחים כפריים 

עיצוב מטבחים כפריים זאת ממגמה הולכת וגוברת בקרב זוגות צעירים אניני טעם אשר חיים את מרוץ החיים המטורף ביום יום ורוצים להגיע בסוף יום העבודה ולהרגיש בחום, השלווה והנועם של המטבח, לאו דווקא אזור הבישול אבל גם כמובן. אם בעבר הלא רחוק הייתה הגדרה מוחלטת של סגנון עיצוב מסוים, הרי שכיום עם השינויים הבלתי פוסקים בתחום האדריכלות, עיצוב הפנים וההום סטיילינג העולם הולך לכיוונים של שילובים הרמוניים של חומרי גלם, מרקמים, צבעים ותאורה. במאמר שלפניכם אגע בקצרה על תכנון נכון של תכנון ועיצוב המטבח הכפרי המודרני.

כללי יסוד של עיצוב מטבחים כפריים מודרניים

יחד עם זאת שהמגמה הלוהטת של שילוב סגנונות בעולם עיצוב הפנים, ישנם כמה כללים בכל זאת עליהם נרצה לעמוד בבואנו כאשר מדובר בתחום של עיצוב מטבחים כפריים מודרניים.

  • סרט דרמה או שמא רומנטי? אלו יהיו 3 המילים המנחות שלנו בבחירת הצבעים. כמובן שמחד יש חשיבות ללכת על צבעים המשתלבים אחד עם משנהו בהרמוניה, אך מאידך, ניגוד בין צבעים (קונטרסט) יעניק עיצוב מסורתי כפרי לצד אלמנטים מודרניים. במידה והרצפה והקירות יהיו בצבעים בהירים ורכים אנו "נשבור" אותם עם כלי מטבח וינטג', ארונות או פינת האוכל עם צבעים דרמטיים כגון אדום, כתום או צהוב.
  • טבעי זה הכי אחי: ההמלצה הראשונה תהיה לנסות ולתכנן את המטבח באזור בו יש חלון, האור הטבעי יבליט את הקונטרסט בין הרכות של הצבעים אלמנטים דרמטיים ובנוסף מאפשר אוורור המטבח וזה מהווה יתרון ענק. במידה ובמטבח אין חלון אנו נוכל להתקין צוהר עגול אשר קל ביותר להתקנה ומאוד פופולארי במטבחים הכפריים המודרניים.
  • זה חומר טוב: לחומרי הגלם שנבחר, בין אם זה לארונות, לדלתות ולפינת האוכל תהיה חשיבות גדולה. שכן, את המטבח אנו לא נעצב מחדש בכל שנה מחדש. עץ מלא בעיבוד גס בשילוב פלדת אל חלד מפורזלת, וילונות בצבעים קלילים ואווריריים ואף פסיפס יוסיפו רבות לאווירה הכפרית.

 

עיצוב מטבחים כפריים בהתאמה אישית

שלום לכם. שמי הוא עדי חרוש ואת הסטודיו שלי הקמתי עם חיבור אמיתי לאדריכלות ועיצוב פנים. אני מלווה את לקוחותיי מרגע הרעיון והחזון שלהם ועד לרגע בו יושבים לסעוד במטבח החדש בפעם הראשונה. עיצוב מטבחים כפריים היא אחת ההתמחויות המובילות בהן בחרתי במסע שלי ואני ממציאה את עצמי מחדש בכל פרויקט מחדש כך שאין ולא יהיה אחד הדומה למשנהו. בליווי צמוד ותוך כדיי הקשבה ורגישות אני פוסעת צעד אחר צעד עם הלקוח וביחד אנחנו עושים פלאים. פנו אליי למידע נוסף.

למעלה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ּ