צרו קשר
ּ

עיצוב מטבח מודרני 

אין פה שאלה, בימינו, כאשר מדובר על עיצוב מטבח מודרני אנו נתייחס באופן טבעי לעיצוב על טהרת הגוונים הבהירים. ישנם כאלו אשר לוקחים את הטרנד צעד אחד נוסף ונועז יותר ומעצבים מטבח לבן לחלוטין. לאורך ההיסטוריה היו המטבחים מעוצבים בצבעים כהים לטובת הפונקציונאליות בהסתרת כתמים כתוצאה מבישול ואכילה והשקט הנפשי של דיירי הבית מה שבא לרוב על חשבון העיצוב שנראה מדוכא וישן. אולם, כיום, עם התפתחות כלי וחומרי הניקוי והקלות בה ניתן בקלות להסיר כתמים קשים ככל שיהיו נפתחת בפני כולם האפשרות לעצב בגוונים בהירים ונעימים. כיום, בעזרת חומרי גלם איכותיים ביותר אשר הם גם מדהימים ביופיים וגם עמידים בפני שומנים ורטיבות אשר משמרים את המטבח לאורך שנים ונקים ביותר לניקוי.

                  

עיצוב מטבח מודרני – טיפים על קצה המזלג

אם כן, עיצוב מטבח מודרני זאת הצעקה האחרונה בעולם עיצוב הפנים אך יש לעבוד על פי כמה קווים מנחים אשר יכוונו אותנו ויעזרו לנו לעצב את המטבח באופן מושלם כך שיהיה לא פחות פונקציונאלי כשם שהוא יפיפה. קצרה היריעה מכתוב על כולם, אך הנה טעימה של כמה מהם:

  • האור של הטבע: בראש ובראשונה, הוציאו את המילה פלורסנט מלקסיקון העיצובי שלכם. אור טבעי יפיח חיים בגוונים הבהירים של המטבח וידגיש אותם מבלי שיצרו תחושה של קור. בתכנון המטבח העצה הראשונה שלנו תהיה לנסות לשלב חלון אשר יעניק את האור הרצוי ולא פחות חשוב, ישמש כפתח אוורור ההכרחי בייחוד כאשר מדובר במטבח.
  • לשלב ולהשתלה: שילוב של חומרים כגון עץ בגוונים בהירים או כהים או פלדת אל – חלד יכול לעשות פלאים לגווניו של המטבח ולשבור את המראה ה"בית חולימי" של מטבח שהוא כולו לבן.
  • להוסיף צבע לחיים: בהמשך לסעיפים הקודמים, בשילוב של האור הטבעי והחומרים המשולבים ניתן להכניס קצת צבעוניות בדמות רהיטים בצבעים אשר ישברו ברמיזה את הלבן הבוהק, כגון פינת אוכל ומכשירי חשמל או כלי מטבח צבעוניים.

 

עיצוב מטבח מודרני – לעיצוב מתקדם

שמי הוא עדי חרוש, מעצבת פנים ומתעדכנת בכל רגע בטרנדים העכשוויים והלוהטים בעולם העיצוב. מבין התמחויותיי עיצוב מטבח מודרני היא ללא ספק אחת מהמובילות. אני מאמינה בפונקציונליות לצד עיצוב עוצרי נשימה מבלי שהאחד יבוא על גבי משנהו ובשיתוף פעולה מלא עם הלקוח בליווי צמוד והקשבה לרצונותיו וחזונו. פנו אליי למידע נוסף וביחד נעצב את המטבח הבא שלכם.

למעלה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ּ