צרו קשר
ּ

תכנון אדריכלי 

תכנון אדריכלי נכון יהיה אחד כזה אשר יידע לשלב בין שלושה אלמנטים מרכזיים: אסתטיקה, פונקציונאליות ויציבות של המבנה. גם אדריכלים, גם הנדסאי אדריכלות וגם חלק גדול ממעצבי הפנים לומדים ומתמחים בתחומים רבים כגון: הנדסה ומתמטיקה, אומנות כמובן, מדעי החברה, הסביבה, היסטוריה פילוסופיה ואף פסיכולוגיה ואיך כל אלו משתלבים בחלק התיאורטי והמעשי בתכנון ועיצוב חלל המחיה. מלבד העיצוב, אותם אדריכלים ומעצבים צריכים יהיו להיות אמונים על הפרקטיקה והפונקציונאליות בתכנון. אך יותר מכל, אותם בעלי התפקיד יצטרכו להיות פסיכולוגים, להקשיב ללקוחותיהם בסבלנות, להכיל את רצונם ולעבד אותו למציאות אשר פוגשת את החלום שלהם בנקודה המדויקת ביותר. כיצד נבחר את האיש הנכון לעבודה? יצאנו לדרך!

תכנון אדריכלי – איך תדעו במי לבחור?

אם כן, כמובן שנרצה להפקיד את התפקיד החשוב בידי אדם בעל וותק וניסיון בתחום של תכנון אדריכלי ועיצוב הבית או הדירה שלנו. אך יחד עם זאת, כפי שציינו, העבודה כוללת בתוכה הרבה מעבר. על כן, לאחר שחקרנו ברשת, ראינו תיקי עבודות, קראנו ביקורות וקיבלנו המלצות ובחרנו את המיועד או המיועדת לעשות את העבודה, אנו נרצה להרגיש שיש כימיה טובה, שאנו רואים עין בעין ומגיעים לחזון משותף של הפרטים הקטנים ביותר והגדולים כאחד. נדע לבוא אליו ממוקדים בהגדרות של הקווים המנחים בהם נרצה שיתוכנן ויעוצב הבית. בנוסף, עוד טיפ קטן גדול יהיה לדעת עוד בתהליך הסינון ברשת שוותק וניסיון דברים שונים הם. יכול להיות שנראה אדריכל או מעצב עם וותק בעיצובים מרהיבים של מטבחים אך אל ללא ניסיון כלל בעיצוב חללים אחרים כמו חדרי ילדים או שינה. והטיפ האחרון והחביב יהיה לעבוד עם מישהו שיגרום לכל התהליך להיות חווייתי וזורם ולא כמו אחד של לקיחת משכנתא.

 

תכנון אדריכלי – אסתטיקה ופונקציונאליות

מציעה לכם להביט בחטף באתר שלי או להרים טלפון. הטיפים שנתתי כאן באים מניסיון ומהלב, בזכות זה הסטודיו שלי זוכה להגשים כל כך הרבה חלומות לכל כך הרבה אנשים מדהימים. תכנון אדריכלי מבחינתי הן 2 מילים מקבילות למילים דרך חדשה. בכל מסע אליו אני יוצאת אני יוצאת עם מיכל דלק חדש ויעד חדש, לי וללקוחותיי.  אשמח לענות לכם על כל שאלה. עדי חרוש.

 

 

 

למעלה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ּ