צרו קשר

  ּ

  לעצב במחירים שונים

  בעלי בתי ובתי עסק במקרים רבים מחפשים אחר הדרך לבצע את השימוש הנכון ביותר בחלל שיש להם יחד עם קבלת מראה מעוצב ונעים יותר, ביצוע של עבודת עיצוב פנים בצורה נכונה יכול להותיר חלל שהיה ללא אופי וללא ניצול חכם של המאפיינים שבו מלא בחיים חדשים שמאפשרים לבעלים של המקום ליהנות סופסוף מן השימוש והשהייה בו.

  במידה וטרם הבנתם את העבודה אשר מבצע מעצב פנים וחשבתם כי מדובר בסך הכל בארגון מחדש של כמה רהיטים ברחבי הבית יחד עם הוספה של כמה חפצים חדשים, הרי שאתם לגמרי מפשטים את עבודת עיצוב הפנים.  עיצוב פנים כולל ביצוע של החלטות שיכולות לדרוש עבודה מורכבת כמו מיקום מחדש של מערכות האיוורור, הוספה ושינוי של נקודות חשמל ותאורה ועוד.

  ניתן לבצע עבודת עיצוב פנים עבור כל שטח נתון, החל מחדר אחד בבית ועד לדירה שלמה, וכמובן שאפשר לבצע עיצוב עבור בית עסק שרוצה לקבל את המקסימום מן החלל שבו הוא מבצע את העבודה ומקבל לקוחות.

  כמה זה עולה לנו?

  אנשים רבים מעוניינים לקבל מראה מעוצב של הדירה אך הם לא ממש יודעים איך להביא לידי ביטוי את הרצונות הללו בצורה שתהיה אופטימאלית, ובמקום מראה מעוצב הם מקבלים מראה לא הרמוני שאינו מנצל את החלל בצורה נכונה.

  החשש לפנות אל בעל מקצוע על מנת שיבצע עבודת עיצוב פנים לאזור אחד או מכלול האזורים של הבית מרציעה אנשים רבים אשר ראו את העלויות של שיפוץ הדירה בעזרת מעצב פנים אצל השכנים, וממש לא יכולים לעמוד בהוצאה כה גבוהה שתלך ותתפח בחסות מעצב פנים שאפתן ויצירתי במיוחד.

  האמת היא שמעצבי פנים מבינים כי לכל אדם יש את התקציב שלו, והם תמיד מציעים ביצוע של תוכנית עבודה לפי התקציב שמציע עבורם בעל הבית. מ לבד זאת כיום ישנו היצ של מעצבי פנים אשר הינו גבוה מן הביקוש ולכן בעלי ממקצוע רבים בתחום זה מחפשים אחר קליינטים חדשים גם אם לא מדובר בתקציב גדול, העיקר לקבל עבודה ולבצע מה שהם יודעים לעשות הכי טוב, לעצב!

  למעלה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   ּ